Tallinna FCI Levadia vs. Paide Linnameeskond.Foto: Erki Pärnaku
2. juuni 2019, 22:35

Eesti jalgpalli meistriliiga 14. voorus käisid täna teiste hulgas väljakul tabeli kõrgemaid kohti hoidvad Tallinna Flora ja Tallinna FCI Levadia. Esimene teenis võidulisa, teine viigipunkti.

Flora sõitis külla Kuressaarele ning suutis südikad saarlased maha murda kohtumise viimase paarikümne minutiga. Tõsi, 30. minutil läksid Jürgen Henni hoolealused Mihkel Ainsalu tabamusest kohtumist juhtima.

74. ja 81. minutil kindlustas Florale võidu Erik Sorga. Meistriliiga parim väravakütt lõi kaks tabamust ja on nüüd 14 voorus saanud kirja täpselt 14 väravat. 84. minutil vormistas lõppskoori Markus Poom.

Levadia võõrustas tabeli neljandat Paide Linnameeskonda. Sealgi otsustati mängu saatus kohtumise lõpus. Külalised Kesk-Eestist läksid 78. minutil Alassana Jatta väravast küll juhtima, kuid neli minutit hiljem lõi Mark Oliver Roosnupp tabloole 1:1. Nii kohtumine ka lõppes.

Vaata ka Õhtulehe galeriid Levadia ja Paide matšist.