Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Sten Kohlmann 3. juuni 2019 10:04
Platvormikas „Cuphead“ sai kohe algusest peale endale külge sildi, millel oli kirjas: „See mäng murrab su!“. Seda ikka põhjusel, et tegu oli teosega, mis nõudis mängijalt kannatlikkust, osavust ja jumalikke reflekse.

Tegemist on mänguga, mida autoroolis kohe kindlasti mängida ei tohiks. Ometigi on just auto järgmine platvorm, mida „Cuphead“ vallutama hakkab, vahendab Level1.ee.

Nimelt avaldas Tesla tegevdirektor Elon Musk, et nende kompanii poolt toodetavad elektriautod, täpsemalt Model 3, S ja X versioonid hakkavad oma armatuurlaudadele sisseehitatud ekraanidel jooksutama Studio MDHR ülirasket platvormikat. Varasemalt jõudis Musk kuulutada, et töötab koos oma tiimiga selle nimel, et nende autodel hakkaks tööle Unity mängumootor.

Siiski pole „Cuphead“ esimene videomäng, mida Tesladel mängida saab. Üllatusmunadena on eelnimetatud mudelitele lisatud ka klassikalised Atari mängud nagu „Asteroids“, „Lunar Lander“ ja teised.

Teslade näol on tegemist aga lausa teise uue „mängumasinaga“, millele „Cuphead“ jõuab – märtsikuus rõõmustas nimetatud mäng Nintendo Switchi omanikke!