Kergejõustik

KAHJU! Rasmus Mägi pidi Teematliiga etapil leppima viimase kohaga (9)

Toimetas Gerd Eston Sepp, 6. juuni 2019, 21:12
Rasmus Mägi.Foto: Michael Dalder
Eesti 400 meetri tõkkejooksja Rasmus Mägi sai Teemantliiga selle hooaja neljandal etapil tugevas konkurentsis viimase, üheksanda koha.

Neljandal rajal jooksnud Mägi läbis tõketega staadioniringi ajaga 50.52. Jooksu võitis ülivõimsalt ameeriklane Rai Benjamin, kes domineeris võistlust algusest peale ja lõpetas oma hooaja parima ajaga 47.58. Teise koha sai David Kendziera, kes kaotas oma kaasmaalasele enam kui poole sekundiga (48.99), kolmas oli jaapanlane Abe (49.57).

Võimas võitja, Rai Benjamin Foto: Kuvatõmmis

Roomas toimunud võistluselt puudusid suurematest tegijatest Abderrahman Samba ja Karsten Warholm.

2. juuni 2019, 21:30
Deivil Tserp | Uus hooaeg, sama probleem – Eesti kergejõustiklastel on kujunenud halb tava
30. mai 2019, 22:57
Rootsi kettavägilane näitas kodumaal suurepärast vormi, Norra äss andis 400 meetri tõkkejooksus tormihoiatuse
18. mai 2019, 16:30
MÄRK MAAS: Rasmus Mägi alustas Teemantliiga etapil hooaega
12. mai 2019, 19:05
Deivil Tserp | Suur ootus: kas Kirdi medaliteekond jätkub?