Mõtlik Lionel Messi Argentina särgis on saanud aastatega küllalt harjumuspäraseks vaatepildiks.Foto: Reuters/Scanpix
16. juuni 2019, 08:27

VIDEO | Messi ja Argentina said Copa Americal kohe vastu näppe

Argentina jalgpallikoondis alustas Lõuna-Ameerika meistrivõistlusi ehk Copa Americat 0:2 kaotusega Kolumbiale.

Võiduvärava lõi 71. minutil ründaja Roger Martinez, kes mängib klubijalgpalli Mehhiko liigas. Asja otsustas lõplikult ära Atalanta väravaküti Duvan Zapata 87. minuti tabamus.

Kolumbia võiduvärava emotsioonid. Autor Roger Martinez paremal. Foto: Reuters/Scanpix

Argentina staarid eesotsas Lionel Messi ja Sergio Agüeroga omasid küll statistilist ülekaalu, kuid tulemuseks see ei vormunud. Näiteks väravavaht Franco Armani ei teinud ühtki tõrjet, sest ülejäänud kuus kolumblaste lööki vihisesid raamidest mööda. Kolumbia puurilukk David Ospina seevastu pidi oma oskuseid näitama kuuel korral.

Kohtumise tipphetked:

Päeva teises kohtumises mängisid Venetsueela ja Peruu 0:0 viiki. Venetsueela lõpetas mängu kümnekesi, sest poolkaitsja Luis Mago teenis 75. minutil teise kollase ehk punase kaardi.