Jalgpall

ENNUSTUS | Kellest saab Martin Reimi mantlipärija? Loogika viib kahe nimeni (25)

Õhtulehe sporditoimetus, 19. juuni 2019, 20:55
KAS PILDIL ON UUS PEATREENER? Kihlveokontorite hinnangul on kõige tõenäolisem Eesti jalgpallikoondise järgmine peatreener Igor Prins (paremal), aga Õhtulehe sporditoimetuse arvates võib alata ka Arno Pijpersi teine ametiaeg.Foto: Fotod: Martin Ahven ja Stanislav Moškov; montaaž: sporditoimetus

Kirgi kütnud Eesti jalgpallikoondise treeneritebrigaadi kollektiivne tagasiastumine on küll värske minevik, aga uus juhendaja on silmapiiril. Teatas ju vutiliidu juht Aivar Pohlak, et kandidaate on kaks – üks kodu-, teine välismaine. Seejuures olevat üks kahest selge favoriit, arvatavasti välismaalane. Õhtulehe sporditoimetus jättis kohvipaksu tassi ning ennustab selle põhjal, kes on sõelale jäänud treenerid.

Arvestades (üli)kiiresti hargnenud sündmuste ahelat, tundub loogiline, et uus juhendaja on Eesti jalgpalliga kursis, mitte täiesti võõras inimene à la Magnus Pehrsson. Seega pole võimalike leegionäride ring kuigi suur. Kitsast seltskonnast näib kõige tõenäolisem, et välismaalastest räägib Pohlak endise koondise ja FC Flora peatreeneri Arno Pijpersiga.

60aastane hollandlane tunneb meie vutti läbi ja lõhki. Samamoodi tundub, et Pijpers on Eesti jalgpallis autoriteet. Mõnes mõttes tunduks Rotterdamist pärit mehe taaspalkamine vana supi ülessoojendamisena, aga ka mikrouunis vormi kogunud seljanka võib hästi maitseda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18. juuni 2019, 19:15
Karl Juhkami | Vabandust, aga mis kuradi võiduprotsent?
18. juuni 2019, 18:10
Marko Kristal: omal ajal oli koondise esindamine ja üldse jalgpall tähtsam kui praegu noortel
18. juuni 2019, 15:56
STATISTIKA VÕRDLUS | Kes on päriselt jalgpallikoondise seni edukaim peatreener?
18. juuni 2019, 14:45
Sergei Pareiko: vanasti andis iga mängija koondisele midagi juurde, enam nii pole

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee