Lionel Messi.Foto: Reuters/Scanpix
20. juuni 2019, 08:32

Messi ja Argentina on Copa Americal enne viimast vooru alagrupis viimasel kohal

Jalgpalli Lõuna-Ameerika meistrivõistlustel ehk Copa Americal tegid Argentina ja Paraguay 1:1 viigi.

Copat kaotusega Kolumbiale alustanud Argentina jäi taha ka Paraguay vastu. 37. minutil oli täpne Richard Sanchez. Argentina liidri Lionel Messi penalti päästis siiski suurriigile viigi. Sealjuures ei suutnud Derlis Gonzales viis minutit hiljem Paraguay poolt penaltit realiseerida.

Teises kohtumises alistas Kolumbia 1:0 külalisvõistkonna Katari.

Enne viimast vooru on 6 punkti kogunud Kolumbia edasipääsu kindlustanud, Paraguayl on teisena kaks punkti ning Katar ja Argentina on ühe silma peal. Kehvem väravate vahe on Argentinal ja seega on nad grupi viimased.

Kui allesjäänud mängus Katari võidetakse, pääsetakse siiski kindlalt veerandfinaali. Copa Americal saavad veerandfinaali lisaks kolme alagrupi kahele esimesele ka kaks paremat kolmanda koha omanikku.