Liliu lõi Nõmme Kalju viigivärava.Foto: Martin Ahven
22. juuni 2019, 14:56

Nõmme Kalju pikk võiduseeria jäi napilt püsima

Eesti jalgpalli meistriliigas võttis Tallinna Levadia kodus Kuressaare üle rutiinse 5:0 võidu, aga tiitlikaitsja Nõmme Kalju pidi Viljandi Tuleviku vastu kõvasti higistama. Lõpuks saadi Hiiu staadionil siiski 2:1 võit kätte.

Levadia võidumängus lõi kaks esimest väravat Gando. Esmalt oli Kameruni mees täpne avapoolaja esimesel üleminutil, uuesti sahistas ta võrku kohe teise poolaja alguses. 83. minutil suurendas Levadia eduseisu Pavel Marin. 89. minutil realiseeris Markus Jürgenson penalti ja 90+2. minutil vormistas lõppskoori Joao Morelli.

Kuressaare lõpetas kohtumise vähemuses, 56. minutil sai teise kollase raadi Karl Ivar Maar.

Kalju - Tuleviku heitluses asus 24. minutil juhtima Viljandi klubi, tabamuse autor oli Kaur Tomson. 41. minutil tegi Liliu seisuks 1:1 ja 81. minutil lõi Kalju võiduvärava Aleksandr Volkov.

Tabelit juhib FC Flora 43 punktiga, Levadial on teisena 41 silma. Viienda järjestikuse võidu saanud Kalju on 37 punktiga kolmas.