VIDEO | COPA AMERICA: Messi tegi soodsalt positsioonilt ebareaalselt kehva löögi, kuid Argentina jäi ellu

Ohtuleht.ee, 24. juuni 2019, 11:59
Lionel Messi.Foto: AP/Scanpix
Argentina jalgpallikoondis alistas läinud ööl Copa America ehk Lõuna-Ameerika meistrivõistluste alagrupiturniiri viimases voorus 2:0 Katari ning pääses tänu sellele veerandfinaali.

Kõige enam räägitakse mängu järel internetis Argentina staarist Lionel Messist, kuid seekord mitte positiivses võtmes. Ta ei löönud Katarile ühtki väravat, vaid tegi 73. minutil soodsalt positsioonilt hoopis ebareaalselt kehva löögi (vt videot allpool).

Irvhambad säutsusid seepeale, et too löök võtab Messi koondisekarjääri kenasti kokku.

Argentinale tagasid kolm hädavajalikku võidupunkti Lautaro Martinezi 4. minuti ja Sergio Agüero 82. minuti väravad. Lisaks peavad argentiinlased tänama Kolumbiat, kes võitis samal ajal 1:0 Paraguaid.