Jalgpall

Aivar Pohlak: inimesed panevad nii mööda nende diktatuurijuttudega (17)

Ohtuleht.ee, 25. juuni 2019, 10:58
Aivar Pohlak. Foto: Martin Ahven
"Kui ma jalgpallist loobun, pean olema nii tühi, et saan tegeleda vaid mesilaste, kurkide või tomatitega," rääkis Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak Äripäeva raadiosaates "Kuum tool".

"Inimesed, kes võtavad hoiakuid, olles asjast kaugel, panevad nii mööda nende diktatuurijuttudega… Ma olen täiesti vastupidi, tohutult vabadust andev inimene. See on kõige olulisem mõõde: anna inimestele vabadust, kui tahad, et nad suudaksid vastutada," sõnas Pohlak. 

Samal teemal

Eelmisel nädalal arutati ka Õhtulehe veergudel, kas Pohlak peaks Saksamaa 0 : 8 kaotuse valguses sarnaselt peatreener Martin Reimile ametist taanduma?

Väljavõte artiklist: Öeldakse, et kala mädaneb peast, kuid Eesti jalgpalli probleemid on sügavamal kui ühes inimeses. Kohaliku meistriliiga ja koondiste tase on eelkõige tingitud siiski noortejalgpalli kehvast tasemest. On raske näha, kuidas Pohlak selle arengut ainuisikuliselt takistab (ja miks peakski?), tegelikult on ta ju meie vuti heaks teinud palju. Ja selles, et Pohlaku süda tiksub jalgpalli rütmis, kahtleb vaid rumal. 

17 KOMMENTAARI

v
veteran 9. juuli 2019, 21:14
pohlak täitis oma taskud rahaga isegi ülikonda ei raatsi osta või ei sobi nii kui seale sadul selga.jalgpall jäi amatööride tasemele kuna ei suutnud sponsoreid jalgpalli tuua ja kahmis kõik florale ja ongi saatana lõpp
n
Nägija 26. juuni 2019, 15:57
Vaatan ja vaatan, aga ei näe, et Pohlakuta poleks meil jalgpalli!
Loe kõiki (17)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee