2016. aastal naasis Johannes Erm juunioride MMilt pronksmedaliga.Foto: Viljar Voog
Kergejõustik
29. juuni 2019, 09:47

Johannes Erm on väga heas vormis. Kas ta võidab EMil medali? (2)

Juulikuus Rootsis peetaval noorsoo vanuseklassi EMil kümnevõistluses medalisoosikuna startiv Johannes Erm saavutas Rakveres üksikaladel häid tulemusi.

Erm (SK Leksi 44) võitis Eesti alla 23aastaste meistrivõistlustel kulla nii 110 m tõkkejooksus kui ka 200 m jooksus. Tõkkesprindis oli tema võiduaeg 14,02 (taganttuul +4,6 m/s) ja 200 m jooksus 21,71 (+2,4).

"Tulemustega jäin rahule, tõkkejooksus oli elu parim aeg, kuigi tuul oli natuke kõva. Aga sain üle pika aja normaalse stardi ja selle üle olen ma õnnelik. 200 m jooksus kontrollisin, kuidas start on ja mõtlesin seda rohkem 400 m jooksu jaoks," vahendab Ermi mõtteid Eesti Kergejõustikuliidu kodulehekülg.

Meenutagem, et hiljuti püstitas Erm kümnevõistluses isikliku rekordi, kogudes 8352 punkti.