Kergejõustik

Johannes Erm on väga heas vormis. Kas ta võidab EMil medali? (2)

Ohtuleht.ee, 29. juuni 2019, 09:47
2016. aastal naasis Johannes Erm juunioride MMilt pronksmedaliga.Foto: Viljar Voog
Juulikuus Rootsis peetaval noorsoo vanuseklassi EMil kümnevõistluses medalisoosikuna startiv Johannes Erm saavutas Rakveres üksikaladel häid tulemusi.

Erm (SK Leksi 44) võitis Eesti alla 23aastaste meistrivõistlustel kulla nii 110 m tõkkejooksus kui ka 200 m jooksus. Tõkkesprindis oli tema võiduaeg 14,02 (taganttuul +4,6 m/s) ja 200 m jooksus 21,71 (+2,4).

"Tulemustega jäin rahule, tõkkejooksus oli elu parim aeg, kuigi tuul oli natuke kõva. Aga sain üle pika aja normaalse stardi ja selle üle olen ma õnnelik. 200 m jooksus kontrollisin, kuidas start on ja mõtlesin seda rohkem 400 m jooksu jaoks," vahendab Ermi mõtteid Eesti Kergejõustikuliidu kodulehekülg.

Meenutagem, et hiljuti püstitas Erm kümnevõistluses isikliku rekordi, kogudes 8352 punkti.