WRC

Hyundai boss tiimi sõitjast: ta teeb rumalaid vigu, tulevik on 50/50 (1)

Toimetas Gerd Eston Sepp, 1. juuli 2019, 09:15
Jari Huttunen Poola rallil.Foto: Twitter/@FIAERC
Hyundai kasutab Soomes sel hooajal juba viiendat sõitjat, kelleks äsja meeskonnaga liitunud iirlane Craig Breen. Ühe võimaliku käiguna pakuti välja ka kohalikku sõitjat Jari Huttuneni, kuid soomlane peab veel oma aega ootama.

Hyundai rallimeeskonna pealik Andrea Adamo näeb küll Huttuneni potensiaali, kuid tulevik Lõuna-Korea autotootja tiimis pole kindel. "Jari suudab hästi sõita, aga ta teeb ka olulistel hetkedel rumalaid vigu," lausus itaallane. "Tema tulevik Hyundaiga WRCs? Praegu on see 50/50. Usun, et teda nähakse tõusva tähena ja meil on uusi talente vaja."

"Isiklikul tasandil on ta hea poiss, näen temas potensiaali, aga teisest küljest on ta teinud nii palju vigu, mida oleks saanud vältida. Kannatlikkusel on ka piir," lisas Adamo.

Järgmiseks hooajaks on kindel vaid Thierry Neuville'i jätkamine. Andreas Mikkelseni, Sebastien Loebi ja Dani Sordo tulevik on sama lahtine kui soomlasel, sest keegi neist ei ole ilmselt valmis tervet hooaega kaasa tegema. Craig Breen peab ennast Soome rallil tõestama ja ka Hayden Paddon, kes sel aastal WRCst eemale jäi, loodaks uut võimalust. Headest rallisõitjatest ilmselt lähiajal puudust ei tule.

Samal teemal

1. juuli 2019, 14:05
VIDEO | Tänak ja Latvala testisid kiiretel ja künklikel Soome teedel autosid
1. juuli 2019, 10:39
PÕRUMINE? Rallilegend Sebastien Loeb jäi Prantsusmaa meistrivõistlustel alles viiendaks
30. juuni 2019, 19:40
GALERII | Ott Tänak alistas finaalis oma kaardilugeja ja kaitses rallipäeva tiitlit!
30. juuni 2019, 16:55
VIDEO | Norra rallisõitjal on ühe kuuga kaks autot maha põlenud...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee