Ajaleht: jalgpallikoondise uueks peatreeneriks saab Karel Voolaid (16)

LISA KOMMENTAAR

Teadja3. juuli 2019, 17:58
Esiteks tuleb alustada füüsilisest vormist. Kui seda pole, pole ka laitmatul tehnikal tulemust. Kunagi Erki Nool ju samuti alustas. 1500m oli kõige nõrgem ala. Trennis käis 5 korda nädalas, kuid 6nda tegi salaja lisaks ja jooksis terve trenn vaid 1500m. Parimaks saamiseks ei piisa vaid trennis käia, tuleb ka trenni teha. Likege Barcelona lehte ja näete, kuidas seal trenni ka tehakse. See on avalik osa, mis on mitte avalik, seda ei tea keegi peale lähedal seisjate.
Kristo3. juuli 2019, 15:10
Ametlike mängude saldo U21 koondise eest ütleb kõik. Võitja hind " "
veel üks mõte triblamisest3. juuli 2019, 15:07
Meiemeeste triblamisoskus on alla igasugu arvestust. Seda on ka raske õpetada mingite harjutustega.Kas ei peaks triblamisoskusi parandama kui teha näiteks 4x4 või mingi muu mõõduga väiksed piirid ja väikese pool x poolmeetrit väravad , värava ette väiksem kasti piirid näiteks 1x1 kuhu kaitsja ei tohi minna, muidu paneb kaitsja jala väikesele väravale ette siis enam pall sealt sisse ei mahu. Mängiksid punktidele, üks-ühe või üks-kahevastu, ja kõik mängijad kõigiga läbi, millekohta treenerid peavad tabeleid ja saavad palju selgema pildi mängijate oskustest-vormist
Viplala3. juuli 2019, 12:00
Nii kaua kui pohl on Eesti jalgpall ees otsas ei tule ka tulemusi vaid üksikud õnnestumised
kunagine, lastemeeskonna kalevlane nr.93. juuli 2019, 11:30
Kõigepealt peaks unustama kõik senised treeningmetoodikad ja väljatöötama korraliku ajast veidi ees, julge treening metoodika. Näiteks seina, kuhu on peale joonistatud täismõõtmetega värav. Värav tähistatud numbritega, vastavalt väravahi raskemini tõrjekohad suuremate numbritega, kergemad kahanevas järjekorras .Näiteks ülemised ristnurgad 9, allapoole keskel 8, alumised nurgad 7, jne.. märgistada kogu värav. Nüüd mängijad jooksevad trahvikasti taga täiskiirusel ja löövad seinväravale parema jalaga, siis tagasi samateed tagasi, teevad pealelöögi vasakuga ja loeb oma punktid kokku. jne.. jne.
Hea mõte3. juuli 2019, 12:39
aga sedasi ju ei saa, sest trenniskäijate elektrorollerite akud lähevad kiirelt tühjaks ja pärast vanemad kärgivad, et noored peavad trennis ka liigutama...
endine amatöör3. juuli 2019, 13:44
mro3. juuli 2019, 10:28
See näitab,et Eesti jalgpallil on jama majas,pole enam rahasid,et normaalset treenerit palgata.
am3. juuli 2019, 10:07
Milleks selline treener,kelle kontos on põhiliselt kaotused.Väga imelikud otsused.
njah3. juuli 2019, 10:23
Peab olema tugev isiksus, et pidevalt kaotusi vastu võtta ja oma tegevustega järjekindlalt jätkata ning psühholoogiliselt mitte murduda. Selles osas on Karel õige valik, sest ega koondises ei saa tulemused oluliselt teistsugused olema. Peab olema valmis saatusega leppima, nüüd veel lisandub ajakirjanduse ja fännide pahameel aga ka sellega oleks veel raskem hakkama saada, kui ei oleks pikaajalist ja pidevat kaotamise kogemust juba seljataga.
Sander3. juuli 2019, 09:59
Vahetage koondise mängijad ometi välja ja tehke noortele ruumi!
...3. juuli 2019, 10:55
Mõttel on jumet, edutage kogu see U koodis koos treeneriga meeste koondiseks!
sihver3. juuli 2019, 09:53
koondisse osta uusi tuuli ning neile kohe eesti kk
Mati3. juuli 2019, 09:42
Eks jah, polnud mõtet välismaalt kallist treenerit praegu ka palgata. Pigem tiksuda see kehvem koondise periood tagasihoidliku treeneri ja madalamate ootustega ära.
Kati3. juuli 2019, 10:57
Kehvem koondise periood? Hahaa, kas on tõesti inimesi, kes arvavad, et Eesti jalgpallis on kehv periood? Ei ole, see ongi reaalne tase. See, et üks aasta läbi kobina ja vedamise peaaegu EMile saadi, näitas lihtsalt õnnelike juhuste kokkulangemist. Jalgpall on nii suur spordiala ja seal on nii palju raha, et Eestist võib heal juhul tulla 1-2 normaalse tasemega mängijat, aga koondise tasemel ei maksa unistada muust kui aeg-ajalt saadud üllatusvõitudest.
Mati3. juuli 2019, 11:03
Vastasid iseenda küsimusele juba ära. Õnnelike juhuste kokkulangemine ongi hea periood.