Jalgpall

Martin Reimi mantlipärija: käes on hetk, kus tuleb hakata suuri tegusid tegema (6)

Kaarel Täll, 3. juuli 2019 21:25
Karel Voolaid astus esimest korda koondise peatreenerina avalikkuse ette.Foto: Martin Ahven

17. juunil teatas jalgpallikoondise peatreener Martin Reim, et 0 : 8 kaotus Saksamaale oli liiast ja tema astub koos abilistega tagasi. Paar nädalat hiljem on tal asendaja olemas. Esialgu küll ajutine, sest Karel Voolaiu leping kestab aasta lõpuni.

Peab tunnistama, et jalgpalliüldsuse jaoks oli Voolaiu ametisse valimine pigem üllatus. Kuigi nii tema kui ka eelkäija Reim edutati A-koondise juurde U21 rahvusesindusest, siis pigem käisid avalikkuse ja fännide suust läbi muude kandidaatide nimed. Alaliidu president Aivar Pohlak aga kinnitas, et nende silmis oli Voolaid alati esimene valik.

Värske kohusetäitja ise nii üllatunud polnud, sest tal oli selge ambitsioon ametisse pääseda. „Mul on Martiniga tööalases ja isiklikus elus väga hea kontakt. Erinevatest noortekoondistest pärinev kokkupuude on tänaseni väga tugev. Minu jaoks olid kõik meeste koondise rasked hetked väga valusad, sest töötasime ja hingasime samas rütmis. Mõtlesin pidevalt kaasa: kuidas neil läheb?“ arutles homme 42. sünnipäeva pidav juhendaja.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.07.2019
VIDEO ja GALERII | Ametlik! Eesti jalgpallikoondist juhendab valiksarja lõpuni Karel Voolaid
19.06.2019
ENNUSTUS | Kellest saab Martin Reimi mantlipärija? Loogika viib kahe nimeni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee