Kõmu

FOTOD | Meistrite Liigas platsile pääsenud maailmakuulus trikoonäitsik pääses Brasiilias väljaku asemel hoopis vanglasse (14)

Ohtuleht.ee, 9. juuli 2019, 13:35
Meistrite Liigas said eurooplased näha ilusat tüdrukut jalgpalliväljakul jooksmas, kuid Brasiilia publik jäi sellest lõbust ilma.Foto: Imago/Scanpix
Jalgpalli Meistrite Liiga finaalis väljakule jooksnud Kinsey Wolanski üritas oma kurikuulsa peika, youtuber'i Vitali Zdorovetskiga sama trikki korrata ka Copa Americal, kuid ebaõnnestunult.

Meistrite Liigas said Tottenhami ja Liverpooli mängijad vahelduse mõttes palli asemel kauni naise keha jälgida:

Instagrami modell Wolanski postitas oma kontole (mida jälgib 3,1 miljonit inimest!) puhkusepildid Brasiiliast, kuid lisas juurde teate, et Lõuna-Ameerika meistrivõistlustel ei läinud temp plaanipäraselt.

"Tunnistan, et Copa America, teie võitsite, aga meil oli üritades paganama vägev seiklus," kirjutas 22aastane ameeriklanna. "Lendasime Brasiiliasse, maskeerusime, jõudsime oma istekohtadele ja kõik lõppes, kui 20 turvameest Vitaly maha võtsid. Nüüdseks oleme vanglast väljas naudime oma aega Brasiilias."

Samal teemal

9. juuni 2019, 14:05
Maailmakuulsa trikoonäitsiku šerifist isa tundis pärast finaali kergendust
9. juuni 2019, 12:50
Trikoonäitsik planeerib juba järgmisi väljakule tormamisi: tahan 30selt piisavalt raha omada, et pensionile minna
7. juuni 2019, 15:02
VIDEO | Meistrite liiga finaalis väljakule jooksnud näitsik ja tema kurikuulus peika paljastasid oma masterplaani üksikasjad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee