Korvpall

Kristian Kullamäe on Kalev/Cramo radaril, uus klubi peaks paika saama lähiajal 

Jarmo Jagomägi, 10. juuli 2019, 17:02
Kristian Kullamäe (esilplaanil).Foto: Stanislav Moshkov
Lõppenud hooaja järel Saksamaa tippklubi Bambergiga lepingu lõpetanud Kristian Kullamäe edasine saatus peaks selguma lähiajal. 

Viimased poolteist nädalat on mängujuht treeninud koos U20 koondisega, kellega täna hommikul Portugali EMi B-divisjoni turniirile sõideti. Enne väljalendu ütles Kullamäe, et õige pea on oodata uudiseid uue koduklubi kohta.

„Lähipäevade või nädalatega peaks täpsemalt selguma. Minu jaoks on kõige tähtsam, et saaksin meeste vahel kõvasti minuteid. Pean meeste vastu veel enesekindlamaks saama. Mingit mega hüpet veel tuleval hooajal ilmselt oodata pole, mängin endale vastaval tasemel ja proovin sealt järgmise sammu teha,“ selgitas ta. 

Viimased aastad Saksamaal pallinud mängujuht tunnistab, et huvi on tundud ka BC Kalev/Cramo. „Oleme läbirääkimisi pidanud, kuid midagi konkreetset pole olnud,“ jäi Kullamäe napisõnaliseks.

Bambergist lahkumist selgitas ta nõnda: „Kahepoolne otsus, mõlemad tahtsime lepingut lõpetada. Bambergis ei nähtud mind rollis, mis mulle sobinuks. Sain aru, et ka järgmisel hooajal poleks minuga eriti arvestatud. Lisaks langesime farmtiimiga kolmandasse liigasse. Otsustasin lahkuda, et jätkata vähemalt samal või kõrgemal tasemel.“ 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee