Sergei Lepmets tekitas penalti, aga ka tõrjus selle. Foto: Stanislav Moshkov
12. juuli 2019, 08:06

VIDEO | Hiline värav ja penaltitõrje Islandil jätsid Levadia eurounistuse ellu (1)

Jalgpalli Euroopa liiga esimese eelringi kohtumises pääses FCI Levadia Islandilt Stjarnani vastu 1:2 kaotusega, kuid säilitas neljapäevaseks kordusmänguks soliidsed edasipääsu võimalused.

Võõrustajate poolelt oli kahel korral täpne Thorsteinn Mar Ragnarsson, esimene värav sündis 15., teine 74. minutil. Levadia võinuks jääda veelgi keerulisemasse seisu, sest 64. minutil oli Stjarnanil kasutada penalti.

Õnneks suutis Eesti koondise puurilukk enda tekitatud olukorra neutraliseerida ning Hilmar Halldorssoni 11meetri karistuslöögi tõrjuda.

79. minutil jõudis sihile hoopis Levadia. Ülivajaliku võõrsilvärava lõi Nikita Andrejev. Seega pole Eesti klubi edasipääsu lootused sugugi halvad.

Eesti klubidest tegi eurosarja avaringis parima partii FC Flora, päris kadunud pole ka Nõmme Kalju lootused.