Kõmu

FOTOD | Norra suusastaari poolalasti pildid ajavad kohalikul alaliidul harja punaseks (9)

Ohtuleht.ee, 16. juuli 2019, 17:21
Johannes Hösflot Kläbo.Foto: johanneshk/Instagram
Kolmekordne olümpiavõitja ja maailmameister Johannes Hösflot Kläbo avaldas sotsiaalmeedias poolalasti fotod, Norra suusaliidule need aga meeltmööda pole. 

Ei, asi pole selles, et fotod oleks kuidagi inetud. Vastupidi. Nimelt manitses Norra suusaliit mõned kuud tagasi kohalikke staare, et nad hoolikalt valiksid, mida sotsiaalmeedias jagaksid. Miks?

Sportlased postitavad tihti fotosid, kus näidatakse oma trimmis keha. Atleedid on aga eeskujud. Nõnda nähtigi seal üht põhjust, miks paljud noored norralased söömishäirete all kannatavad. Olukord on praegu hullem kui kunagi varem. 

"Muidugi pole sooja ilmaga põhjust palju riideid kanda. Aga õnneks on sportlased hakanud üha rohkem postituste sisule mõtlema," sõnas Norra suusakoondise järelkasvu eest vastutav Brit Baldishol kevadel. 

Eraldi kiitust jagas ta esimese suurusjärgu tähtede Therese Johaugi ja Kläbo suunas. Paistab, et viimasele liialt vara, sest värsked puhkusepildid võivad vabalt alaväärsuskompleksi tekitada. 

9 KOMMENTAARI

k
Kodanik 25. juuli 2019, 21:12
No andke andeks, aga norrakate ametnikud tuleks enamuses prügimäele saata. see mis Norras toimub, ületab ikka kõik normaalsele mõistusele arusaadavuse piirid. Tundub, et nn heaoluühiskonna hukk algabki sellest, et inimesed kaotavad reaalsustaju.
s
Sixpack 21. juuli 2019, 12:13
Piinlik lugu muidugi, kui alaliidus istuvad heas toitumuses, mugava eluga ära harjunud ametnikud, kes peavad vaatama neid valusaid pilte, milline mees võiks tegelikult välja näha. See mees on sellise keha nimel ka vaeva näinud ja täiesti ära teeninud enda eksponeerimise.
Loe kõiki (9)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee