WRC

TOHOH! M-Spordi rallitiimi boss säras Tartus toimunud triatlonil 

Ohtuleht.ee, 18. juuli 2019 09:04
Richard Millener möödub Tartu turuhoonest.
M-Sport rallimeeskonna juht Richard Millener osales Rally Estonia ajal Tartus toimunud triatlonil

Tegemist oli ralli korraldajate väljakutsega Millenerile, kes valmistub sügiseseks raudmehe triatloniks. Millener võttis väljakutse vastu ja osales nn igamehetriatlonil, mis oli tavadistantsist lühem. Spontaanselt tekkinud ideele aitas kaasa triatloni peakorraldaja Ain-Alar Juhanson, kes leidis Millenerile vajaliku varustuse.

Samal teemal

Richard Millener lõpetas Igamehetriatloni, mille distantsid olid 0,75 km ujumist, 20 km rattasõitu ja 5 km jooksu, üldarvestuse 23. kohal. Amatööride klassis oli ta kolmas.

„Rallieelsel õhtusöögil tuli jutuks minu sügisene raudmehe triatlon. Ralli korraldajad mainisid kohe, et laupäeval toimub Tartus võistlus, mille finiš on Rally Estonia poodiumil. Tundus küll hull idee aga ühe päevaga pandi mulle kokku vajalik varustus,“ rääkis pressiteate vahendusel.

„Kokkuvõttes oli see väga lahe kogemus, sest ma pole varem midagi sellist ralli ajal teinud. See oli hea võimalus lõpetada rallipäev treeninguga imeilusal Lõuna-Eesti maastikul. Suured tänud korraldajatele, Sportlandile ja Ain-Alar Juhansonile, kes aitasid mind vajaliku varustusega.“

Samal teemal

17.06.2019
Rally Estonial saadud vigastus jätab Tänaku konkurendi Soome MM-etapilt eemale
15.06.2019
TWITTERI-MÖLL | Õnnestumine! Nii pilootidel kui ka tiimijuhtidel jagus Rally Estoniale kiidusõnu
11.06.2019
TOHOH! Kihlveokontor pani Soome ralliässa koefitsiendiga täielikult puusse
21.05.2019
Teemu Suninen oma uuest kaardilugejast: ta on vanem kui mu isa, aga Sardiinias muutus ta 20 aastat nooremaks