WRC

TOHOH! M-Spordi rallitiimi boss säras Tartus toimunud triatlonil 

Ohtuleht.ee, 18. juuli 2019, 09:04
Richard Millener möödub Tartu turuhoonest.
M-Sport rallimeeskonna juht Richard Millener osales Rally Estonia ajal Tartus toimunud triatlonil

Tegemist oli ralli korraldajate väljakutsega Millenerile, kes valmistub sügiseseks raudmehe triatloniks. Millener võttis väljakutse vastu ja osales nn igamehetriatlonil, mis oli tavadistantsist lühem. Spontaanselt tekkinud ideele aitas kaasa triatloni peakorraldaja Ain-Alar Juhanson, kes leidis Millenerile vajaliku varustuse.

Samal teemal

Richard Millener lõpetas Igamehetriatloni, mille distantsid olid 0,75 km ujumist, 20 km rattasõitu ja 5 km jooksu, üldarvestuse 23. kohal. Amatööride klassis oli ta kolmas.

„Rallieelsel õhtusöögil tuli jutuks minu sügisene raudmehe triatlon. Ralli korraldajad mainisid kohe, et laupäeval toimub Tartus võistlus, mille finiš on Rally Estonia poodiumil. Tundus küll hull idee aga ühe päevaga pandi mulle kokku vajalik varustus,“ rääkis pressiteate vahendusel.

„Kokkuvõttes oli see väga lahe kogemus, sest ma pole varem midagi sellist ralli ajal teinud. See oli hea võimalus lõpetada rallipäev treeninguga imeilusal Lõuna-Eesti maastikul. Suured tänud korraldajatele, Sportlandile ja Ain-Alar Juhansonile, kes aitasid mind vajaliku varustusega.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee