HIILGAV: FC Flora tegi võõrsil 2:2 viigi ja pääses Euroopa liigas edasi (3)

Ohtuleht.ee, 18. juuli 2019, 23:55
FC Flora alistas kodus Niši Radnicki 2:0 ja saavutas kordusmänguks turvalise edu.Foto: Robin Roots
FC Flora tõestas, et nädal aega tagasi kodus Serbia hõbedaklubi Niši Radnicki üle saavutatud 2:0 võit ei olnud ühekordne sähvatus. Täna võideldi võõrsil välja 2:2 viik ja sammuti kindlalt Euroopa liiga esimesest eelringist teise.

Võõrustajad pääsesid 68. minutil Stefan Mihajlovići väravast 1:0 juhtima. 12 minutit hiljem Henrik Pürg viigistas - 1:1. 84. minutil viis Nikola Cumic koduklubi pealtvaatajate suureks rõõmuks uuesti juhtima, kuid Mark Anders Lepiku kolmandal üleminutil löödud värav tegi lõppseisuks 2:2.

Euroopa liiga teises eelringis kohtub Flora Saksamaa tippklubiga Frankfurdi Eintracht.

Eelmisel nädalal Rakveres Podgorica Buducnostile 0:2 kaotanud Narva Trans pidi täna võõrsil vastu võtma koguni 1:4 kaotuse. Transi auvärava lõi Eduard Golovljov.