Foto: Respawn Entertainment / Electronic Arts
Toimetas Sten Kohlmann 19. juuli 2019 12:50
Oleme käesoleval nädalal palju petturitest rääkinud, sest mitmed mänguarendajad on kirjeldanud, kuidas nendega võitlusesse asutakse. Sõna on sekka öelnud ka veebruaris ilmunud tasuta battle royale teose „Apex Legends“ arendajad.

Nimelt tehakse agaralt tööd sulide ja kelmide väljapookimisega, vahendab Kotaku. Üheks märkimisväärseimaks omaduseks on aga arendajate plaan jätta petistele alles võimalus mängu tulevikus edasi mängida, ent seda vaid omavahel. Ehk siis – kui pettur logib mängu sisse, suunatakse ta automaatselt küberruumi, kus ka kõik teised mängijad kasutavad illegaalseid võtteid.

Sellega võetakse kasutusele süsteem, mida kasutati varasemalt ka enda eelmises tulistamismängus „Titanfall“. Lisaks on taolist trikki proovinud ka näiteks „Max Payne 3“ ning „Grid 2“.

Senimaani on kelme jõuliselt eemaldatud. Näiteks märtsikuus visati mängust välja tervelt 350 000 petist. Jalaga tagumikku löövad ka tulistamismängu „Overwatch“ arendajad. Battle royale mängu „PUBG“ loojad hoiavad aga enda konkreetseid meetmeid vaka all.