Korvpall

KOHUTAV! USA korvpallur läks oma eksile kallale ja ähvardas vahele tulnud meest relvaga 

Toimetas Gerd Eston Sepp, 19. juuli 2019 15:01
Riquna Williamsi (nr 1) osas käib kriminaaluurimine. Mängukeelu on ta juba ära kandnud.Foto: AP/Scanpix
USA naiste korvpalliliiga WNBA võistkonna Los Angeles Sparksi tagamängija Riquna Williams läks oma endisele tüdruksõbrale kallale ning ähvardas juuresolijaid relvaga.

Williams üritas tungida oma eksi Alkeria Davise koju ning karjus, et too välja tuleks. Pahaaimamatu naine tegi ukse lahti ning järgmisel hetkel tuli Williams talle kallale. Lõi teda mitu korda rusikaga ja tiris juustest.

Samal teemal

Juures viibinud mees ja tema 10aastane poeg üritasid vahele minna ja lõpuks see õnnestus, kuid Davis oli juba saanud pea -ja koljuvigastusi. Williams lahkus seejärel majast, võttis autost tulirelva ning sihtis sellega vahele tulnud meest. "Sa saad kõik 18!" ütles korvpallur, viidates relvas olnud kuulide arvule. Õnneks laske ei järgnenud ning Williams sõitis hoopis minema.

29aastast ameeriklannat süüdistatakse sissemurdmises kavatsusega kallale tungida ning tulirelvaga ründamises. Floridas, kus intsident aset leidis, on sissemurdmine kavatsusega kallale tungida esimese astme kuritegu, mille maksimaalseks karistuseks võib olla eluaegne vanglakaristus. Teine süüdistus, relvaga ründamine ei ole nii karm, sest viitab vaid hirmu tekitamisele kedagi relvaga sihtides. Maksimaalseks karistuseks on viie aasta pikkune vanglakaristus.

Intsident toimus eelmise aasta detsembris. Williams vahistati 30 aprillil, kuid maksis kautsioni ning vabastati. 6. mail ei tunnistanud ta end kuritegudes süüdi olevat. Järgmine kohtuistung toimub 16. augustil.

Samal ajal jätkab Williams Sparksi eest mängimist. Pühapäeval oli ta platsil kõik 40 minutit ning viskas naiskonna parimana 23 punkti. Los Angelese võistkond usub Williamsit ning temaga sõlmiti hiljuti ka uus leping, mille kohaselt teenib korvikütt ühe hooajaga 100 000 eurot.

Teisipäeval sai ta siiski korvpalliliigalt karistada ning peab järgmised kümme mängu vahele jätma.

Samal teemal

19.06.2019
Selgusid Eesti korvpallikoondise potentsiaalsed vastased EM-valiksarjas
18.06.2019
KURB UUDIS: NBA legend on suremas
18.06.2019
HUVITAV: kellest saab vingete eesmärkidega Eesti meeste korvpallikoondise peatreener?
18.06.2019
VIIES VEERANDAEG | Joonas Järveläinen: Eestis pannakse jalaga pe**se, Inglismaal oldi heasüdamlikud