Tänane skoor jäi tagasihoidlikuks. Kevadistes mängudes alistas Flora Maardu 6:0 ja 8:3.Foto: Facebook/FC Flora
21. juuli 2019, 21:18

Põhimeestele puhkust andnud Flora võitis Frankfurti soojendusmängu, Viljandi mängis kiire eduseisu maha (1)

UEFA Euroopa Liiga teise eelringi kohtumiseks valmistuv FC Flora võttis ka ilma mitme põhimeheta kindla 3:0 võidu Maardu Linnameeskonda üle. Levadia alistas Kuressaare, Trans Tuleviku.

Neljapäeval Lilleküla staadionil Frankfurti Eintrachti võõrustav Flora alustas täna samal väljakul täna tabeli punase laterna Maardu vastu teravalt. Juba seitsmendaks minutiks olid rohevalged Henrik Pürgi ja Markus Poomi väravatest 2:0 ees. Teise poolaja esimesel minutil vormistas Martin Miller lõppseisu.

Tabeliliider andis euromängu eel puhkust mitmele põhimehele. Pingilt alustasid Matvei Igonen ja Märten Kuusk. Koosseisust jäid sootuks välja Konstantin Vassiljev ja Vladislav Kreida.

Saaremaale sõitnud FCI Levadial ei tekkinud FC Kuressaare vastu samuti probleeme. 29. minutil asuti Elari Valmase omaväravast kohtumist juhtima ning kuigi Kruglov jättis penalti realiseerimata, läksid pealinlased poolajapausile siiski 2:0 eduseisus. Teisel lisaminutil skooris Maksim Podholjuzin. 81. minutil lõi 20aasstane Karl Õigus Levadia kolmanda.

Piirilinnas tabas kohalikku Transi paras šokk, kui juba esimesel minutil viis külalised Mulgimaalt juhtima Kaimar Saag. Poolajaks oli siiski 3:1 ees Narva. Kübaratriki sai kirja Eric McWoods. Saagi söödu väravaks realiseerinud Tanel Lang vähendas 72. minutil küll vahe minimaalseks, ent rohkemaks Viljandi Tulevikul jõudu polnud.

Eilses kohtumises tegid Jalgpallikool Tammeka ja Tallinna Kalev 2:2 viigi, vooru avamäng kolmanda koha peale võitlevate Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskonna vahel lõppes numbritega 1:1.