Ken Torn mullu Soome rallil.Foto: Robin Roots
Auto-Moto uudised
22. juuli 2019, 12:30

VÄGEV! Eesti rallipiloot jätkab EM-sarjas võitmatuna

Eesti autoralli tulevikulootus Ken Torn jätkab EM-sarjas võitmatuna. Nädalavahetusel noppis ta Itaalias ERC3 Junior klassis juba kolmanda võidu järjest.

Estonian Autosport Junior Teami esindav Torn lõpetas Rally di Roma üldkokkuvõttes 15. kohaga, ent edestas oma klassis teiseks tulnud tšehhi Erik Caisi 24,2 sekundiga.

Viimasel võistluspäeval triumfeeris ERC3 klassis kümnest kiiruskatsest üheksal prantslane Florian Bernardi, kes tõusis poodiumile ja kaotas Tornile 32,5 sekundiga.

10. kiiruskatsel koges Torn tagasilööki, kui murdus tema auto tagumine ratas, aga hoolduspausil õnnestus kõik kiiresti korda teha.

"See on uskumatu," ütles Torn. „Lõpuks on tulemus üsna hea, tegelikult fantastiline. Tundub, et kaotasime selle ralli mitu korda, kuid parandasime oma tempot ja aeg läks paremaks. Ka konkurentidel oli probleeme."