Alinity ja MiloFoto: Twitch.tv/alinity
Toimetas Sten Kohlmann 23. juuli 2019 13:54
Hiljaaegu hakkas internetis kulutulena levima klipp, milles Twitch.tv striimeri Natalia „Alinity“ Mogolloni mängu hakkas segama tema kass Milo, kes ekraani eest läbi jalutas. Pikemalt mõtlemata haaras neiu oma lemmikust kinni ja viskas ta üle pea põrandale. 

Noor naine sattus koheselt interneti huviorbiiti. Algatati petitsioon, milles nõuti talle karistust. Hoolimatuna tunduvat tegevust taunis ka loomaõiguste organisatsioon PETA, kes palus Alinity Amazonile kuuluvalt platvormilt eemaldada.

„Ta kasutab platvormi, et propageerida loomade väärkohtlemist“, kirjutas PETA oma Twitteri kontol: „Kassid ei ole rekvisiidid, mille abil rohkem vaatamisi saada.“


Mogollon vabandas situatsiooni eest enda Twitteri lehel: „Ma poleks pidanud Milo peale pahaseks saama, ent ma pillasin ta enda selja taha põrandale. Ma ei ole nii tugev. Saan aru, et inimesed on põhjusega mures. Ma ei väida, et olen täiuslik, ning üritan enda käitumist alati parandada.“

Lisaks sellele kommenteeris ta ka ühte teist klippi, mis eelmainitud heitele taas levima hakkas. Selles videos jõi neiu pudelist viina ning lasi kassil seda enda suust lakkuda. „Vodka värk toimus umbes aasta tagasi, ent ka see oli rumal asi, mida teha,“ kirjutas Alinity.