Jalgpall

Tugev Bundesliga klubi meelitab Flora euromängule harvanähtava rahvahulga 

Toimetas Henry Lääne, 23. juuli 2019 18:29
FC Flora fännid.Foto: Erki Parnaku
Juba ülehomme võõrustab FC Flora Euroopa liiga teise eelringi avakohtumises kodusel A. Le Coq Arenal mullu Saksamaa kõrgliiga seitsmendana lõpetanud Frankfurti Eintrachti. Kui mänguni on jäänud 54 tundi, on soetatud juba üle 4000 pileti.

“Hetkeseisuga on idatribüüni esimene korrus täielikult välja müüdud, saadaval on ligi poolsada kohta veel B ja C tasandile. Põhjatribüün on eraldatud Frankfurdi toetajatele ning lõunatribüüni kaks esimest tasandit FC Flora fännidele ja kogukonnale,” selgitab klubi tegevjuht Reili Järvalt Flora kodulehel.

“Sedavõrd suur huvi meie neljapäevase mängu vastu on ainult positiivne üllatus! Oleme eelmüügi algusest alates jooksvalt uusi sektoreid avanud ning teeme seda ka edasipidi vastavalt vajadusele. Huviliste rõõmuks saan öelda, et hetk tagasi avasime Piletilevis ka esimesed sektorid läänetribüünile,” lisas ta.

Väravad avatakse neljapäeval kell 18:30. Palume varuda aega ja kannatust ning tulla staadionile piisava varuga. Lisaks anname teada, et autoga sel päeval A. Le Coq Arena parklatesse ei pääse – parkida saab teisele poole raudteid (vastavalt Kotka ja Tehnika tn poole), kuid soovitame kasutada ka ühistransporti.