Uskumatu sõidu teinud Sebastian Vettel tõusis kodupubliku ees teisele kohale.Foto: Imago/Scanpix
Vormel 1
28. juuli 2019, 18:10

Saksamaa GP | Viimaselt realt startinud Vettel jõudis poodiumile, katastroof Mercedese jaoks! (6)

Viimaselt positsioonilt startinud Sebastian Vettel tõusis Saksamaa GP-l teiseks. Võitis Max Verstappen, mõlemad Mercedese piloodid jäid punktidelt välja.

18:08

SÕIT LÄBI! Verstappen võtab võidu, Vettel tõusis 20. positsioonilt teiseks. Poodiumi madalaimale astmele jõudis Kvyat.

18:04

RING 63/64: TEINE! Vettel sai mööda ka Kvyatist ja tõusis teiseks. Verstappen on siiski liiga kaugel

18:03

RING 62/64: DRSi kasutanud Vettel on kolmas! 20. positsioonilt KOLMANDAKS!

18:01

RING 60/64: Vettel möödus Sainzist ja tõusis neljandaks. Sakslane püüab poodiumi!!!

17:59

Teisel kohal sõitev Kvyat on võrreldes stardiga tõusnud 12 kohta, Kolmandat kohta hoidev Stroll Samuti. Vettel on tõusnud 15. positsioonilt viiendaks.

17:56
17:55

RING 57/64: KATASTROOF MERCEDESE JAOKS! Kolmandat kohta püüdnud Valtteri Bottas sõidab vastu seina.

17:51
17:51

RING 54: Hamilton jälle väljas! Britt on langenud 15. kohale, ehk viimasele positsioonile sõitu jätkavate meeste seas.

17:38

Hülkenberg oli mõistagi väga pettunud

17:33

HAMILTONILE VIIESEKUNDILINE KARISTUS! Britt sõitis boksi valelt poolt märki

17:31

RING 41/64:Poodiumikoha poole liikunud ja kodurajal sõitnud Nico Hülkenberg sõidab välja samas kohas, kus Leclerc ja Hamilton ning sakslane sealt enam edasi ei sõida.

17:14

Leclerci situatsioon:

17:11

RING 29/64: HAMILTON SÕITIS SAMUTI VÄLJA! Inglane suutis siiski jätkata, aga meeskonnal läks aega, et rehvid ja uus esitiib tuua. 50,3 sekundit pidi sõitu juhtinud Mercedese piloot boksis seisma ning tuli tagasi rajale viiendal kohal.

17:08

RING 29/64: LECLERC VÄLJAS! Esikohta jahtinud Ferrari piloot kaotas juhitavuse ning sõitis rajalt välja!

16:48

RING 17: DRS on nüüdsest lubatud

16:46

RING 16/64: Daniel Ricciardo vormel andis otsad ning temagi jaoks on Saksamaa GP lõppenud