Korvpall

Cramo abitreener: Serbia mäng andis aimduse, et Raieste peaks hakkama saama ka Ühisliiga tasemel 

Jarmo Jagomägi, 30. juuli 2019 20:09
VALMIS?! Sander Raieste (paremal) näitas Serbia vastu, et suudab ohjata isegi Miloš Teodosicit. Kalev/Cramos on tal enda taset võimalik tõestada pika hooaja vältel.Foto: Martin Ahven

„Olen suvel kõvasti trenni teinud. Koht tuleb välja võidelda, aga loodan, et treener usaldab mind ja saan hakkama,“ sõnas Eesti noorkorvpallur Sander Raieste paarkümmend minutit pärast seda, kui ta oli allkirjastanud lepingu BC Kalev/Cramoga. 

Viimased kolm hooaega on 20aastane ääremängija kuulunud küll Baskonia hingekirja, kuid praktikas pole tal Hispaania tippklubiga suurt seost olnud. Aastate jooksul on ta küll koos ässadega treeninud, korra Euroliiga matšis pingilegi kutsutud, kuid ametlikke mänge kirjas ei ole. Põhikoormuse sai noormees duubelmeeskonna rivistuses tugevuselt kolmandas liigas. 

Cramo üritas Raiestet endale meelitada juba eelmise hooaja keskel. Veidi tõrksa klubiga toona kokkuleppele ei saadud ning pallur rassis sihikindlalt madalamal tasemel edasi. Vaevaga pääses ta veebruaris üheks mänguks koondise juurde, aidates otsustava kaugviskega Eesti mälestusväärse võiduni Serbia üle. See matš tõestas, et talent pole Hispaania kolmandas liigas kuhugi kaduma läinud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.07.2019
Sander Raieste eelistas Hispaania tippklubi pingile VTB liigat: usun ja loodan, et saan hakkama
30.07.2019
PÕNEV! Kalev/Cramo värbas kohaliku talendi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee