Helios kostitas Paidet iluväravaga.Foto: Ekraanitõmmis.
31. juuli 2019, 13:45

VIDEO | Kas Eesti kolmandas liigas löödud kaunis värav vääriks Puskase auhinna nominatsiooni? (2)

Eesti jalgpalli tugevuselt kolmandas liigas (Esiliiga B) tõestati, et ilusaid väravaid võib näha igal tasemel.

Võru FC Helios jäi kõigepealt Paide Linnameeskonna duubli vastu 0:2 kaotusseisu, skoori tegid Tarmo Neemelo ja Bruno Souza Caprioli. 30. minutil suutsid lõunaeestlased aga ühe värava tagasi lüüa. Ja veel millise!

1983. aastal sündinud kõrgliiga kogemusega Aleksandr Pruttšenko lõpetas ilusa söödumängu vinge löögiga, saates mänguvahendi võrku üle puusa ja hüppe pealt. Teisel poolajal lõi Andrei Tjunin 2:2 viigitabamuse, kuid lõpuks tõi Caprioli ikkagi Paidele raske 3:2 võidu.

Vaata videot ja avalda arvamust, kas Pruttšenko tabamus (alates 2.15) võiks kandideerida ka aasta ilusaima värava auhinnale ehk Ferenc Puskase nimelisele trofeele?