Jalgpall

ZIDANE OTSUSTAS: Gareth Bale ei mängi klubi eest enam sekunditki! 

Toimetas Gerd Eston Sepp, 1. august 2019 17:56
Mis siis ikka. Ainuke pall, mida Bale algaval hooajal näeb, on golfipall.Foto: Twitter/@footblab
Gareth Bale'i saatus on aina selgemaks saamas. Üleminek Hiina lõppes krahhiga, teised klubid pole piisavalt huvitatud ja Madridi Real teda tasuta ära ei lase. Jalgpalliväljakule pole waleslasel uuel hooajal asja.

Ajalehe The Sun andmetel on Reali peatreener Zinedine Zidane lõplikult otsustanud, et mis ka ei juhtuks, Bale tema käe all enam mänguminuteid ei teeni.

Samal teemal

Kui Los Blancos mängis hooajaeelsel turniiril Audi Cup, siis Walesi pallivõlur näitas oma oskuseid golfiväljakul. Zidane lausus pärast 5:3 võidetud kolmanda koha matši, et polnud sellest teadlik.

"Ma pole pilti näinud, seega ei saa selle kohta suurt midagi öelda. Loodan, et tal läheb hästi ja kohtume, kui tagasi jõuame," sõnas Reali juhendaja. "Ma ei ütle talle, mida tohib või ei tohi teha. Ta on piisavalt vana, et teha, mis soovib. See on tema eraelu, mille üle ma kohut ei mõista."

Eelnevalt oli Zizou öelnud, et 30aastane waleslane oli haige ning jäi selle tõttu koosseisust välja. "Bale ei reisinud meiega, sest ei tundnud end piisavalt hästi. Arstid ütlesid, et tal oli kehv enesetunne ja parem oleks Madridi jääda. Ta treenib seal iseseisvalt," lausus prantslane, kel polnud aimugi, et iseseisev treening golfiväljakul toimub.

Samal teemal

30.06.2019
MIS TOIMUB MADRIDIS? Gareth „Golfar“ Bale ja probleem nimega Zidane
27.06.2019
VIDEOD | HULL MÄNG! Toorutsenud Madridi Real sai tohutu koslepi
23.06.2019
Zidane leiab, et pole lugupidamatult käitunud: Bale ei tahtnudki mängida!
22.06.2019
Gareth Bale’ist võib saada enimteeniv jalgpallur maailmas