Tyler „Ninja“ BlevinsFoto: AFP/Scanpix
Toimetas Sten Kohlmann 6. august 2019 16:31
Videomängude striimine on tänapäeval kõva sõna. Voogedastusplatvormide liider Twitch.tv on selle tarbeks ideaalne, ent tegemist pole ainsa valikuga. Amazonile kuuluv kompanii jäi hiljuti ilma ühest oma suurimast tõmbenumbrist.

Tyler „Ninja“ Blevins andis ootamatult teada, et kavatseb Twitchist minema kolida. See aga ei tähenda, et teda enam internetiavarustes näha ei saaks. Vastupidi – mees lõi käed platvormi vast suurima konkurendiga, milleks on Microsoftile kuuluv Mixer.

Kõnealune tehing on aidanud Mixeri populaarsust kõvasti tõsta, näiteks on sellest saanud populaarseim tasuta äpp iOSi poes. Ninja jaoks oli esimene striim ääretult edukas, praeguseks hetkeks on tema kanalil rohkem kui pool miljonit tellijat.

Siiski tasub märkida, et Ninja kolimise tähistamise puhul on tema kanali tellimine tasuta. 

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

yeet 7. august 2019 10:15
nõustun, ninja on lihtsalt üks tavaline mängur. Microsoft on vist hädas ja talle kindlast teenib miljoneid et microsofti populaarsust tõsta
hmm 6. august 2019 19:02
vaatasin ka seda mixerit, peale ninja pole seal suurt kedagi. ninja vast teenib miljonid ja siis laseb sealt jeeeeeed. ma pole muidugi selle ninja fänn, ei teagi miks rahvas teda vaatab, tavaline mängur.

SISUTURUNDUS