Nukrad Flora naised.Foto: Facebook / FC Flora naiskond
7. august 2019, 21:54

Flora naiskond sai Meistrite liiga debüüdil ülivalusa kaotuse

FC Flora jalgpalliklubi naiskond alustas kodust Meistrite liiga turniiri ülivalusa 2:3 kaotusega Soome tšempioni PK-35 Vantaa vastu.

Allajäämise muudab eriti mõruks asjaolu, et Flora asus naiskonna ajaloo esimest Meistrite liiga mängu Lillekülas Maarja Saulepi 16. ja Getter Saare 46. minuti väravatest 2:0 juhtima.

Soomlannade esimene värav sündis 56. minutil (autoriks Filippa Kilponen). Karoliina Autio tõi 86. minutil tabloole viigi ning lõplikult libises matš floralannade näppude vahelt esimesel üleminutil. 3:2 tabamus läks kirja Getriin Strigini omaväravana.

Vantaa naiskonnal on omapärane taust. Tegemist on küll valitseva Soome meistriga, kuid tänavuse hooaja eel kukuti litsentsiprobleemide tõttu esiliigasse, mis tähendas ka mitme põhitegija siirdumist mujale. Soome esiliigas ollakse liidrikohal.

Grupist pääseb edasi 32 tugevama sekka vaid võitja.