Anett Kontaveit kohtumises Karolina Pliškova vastu.Foto: SIPA/Scanpix
10. august 2019, 08:12

Soome-ugri duo langes Torontos veerandfinaalis, selgusid Kontaveidi ja Kanepi järgmised vastased

Kõrgetasemeline Toronto tenniseturniir on Anett Kontaveidi jaoks läbi, sest üheskoos ungarlanna Timea Babosiga langeti konkurentsist ka paarismängus.

Veerandfinaalis jäi soomeugrilannade duo 7:6, 6:7, 3:10 alla Kanada-Hiina paarile Gabriela Dabrowski ja Yi-Fan Xu.

Üksikmängus jõudis Kontaveit (WTA 19.) kolmandasse ringi. Kõigepealt alistas ta Maria Šarapova ja Carla Suarez Navarro, kuid jäi seejärel alla maailma kolmandale numbrile Karolina Pliškovale. „Üldiselt oli hea turniir, kus teenisin kaks head võitu. Lõpuks kaotasin ühele maailma parimale mängijale,“ jäi Kontaveit võistlusega rahule.

Järgmisel nädalal osaleb Eesti esinumber Cincinnati turniiril, kus läheb avaringis vastamisi sakslanna Angelique Kerberiga (WTA 13.). Läbi kvalifikatsiooni püüab pääsu põhiturniirile ka Kaia Kanepi (WTA 72.), kes kohtub juba täna tšehhitari Barbora Strycovaga (WTA 31.).