Marcus Rashford kostitas Chelseat kahe väravaga.Foto: AFP/Scanpix
11. august 2019, 20:27

Man United nüpeldas Lampardi debüütmängus Chelseat (1)

Frank Lampardi treenerikarjäär Londoni Chelseas algas kohutavalt, sest Inglismaa meistrivõistluste avavoorus saadi Old Traffordil Manchester Unitedi käest 0:4 kolakas.

Mänguskoori avas Marcus Rashford, kes realiseeris 18. minutil enda teenitud penalti. 67. minutil tegi sama mees Paul Pogba oivalise söödu järel seisuks 3:0. 95 sekundit varem oli skoorinud Anthony Martial. Lõpptulemuse vormistas 81. minutil kiirrünnakust 21aastane waleslane Daniel James.

• Unitedi algkoosseisu keskmine vanus (24 aastat, 227 päeva) oli Premier League'i avavooru noorim.
  • Rashford on täiskasvanute võistlusmängudes (klubi + koondis) realiseerinud kõik neli penaltit (sh penaltiseeriates).
  • United pole kodustaadionil kaotanud ühtki Premier League'i mängu, mida on avapoolaja järel juhitud. 16 tükki on viigistatud, 264 võidetud.

Teistest tänastes mängudes tegid Leicester City ja Wolverhampton Wanderers 0:0 viigi, Londoni Arsenal alistas võõrsil Pierre-Emerick Aubameyangi väravast 1:0 Newcastle Unitedi.