Jalgpall

Levadia lõpetas riigist välja saadetud Venemaa ründajaga lepingu 

Ohtuleht.ee, 13. august 2019, 12:24
FCI Levadia.Foto: Stanislav Moshkov
FCI Levadia jalgpalliklubi tabas juuli lõpus väga halb üllatus – politsei- ja piirivalveamet tühistas äsja klubiga liitunud venelasest ründaja Jevgeni Kabajevi (31) Schengeni viisa, saatis ta riigist välja ning kehtestas aastase sissesõidukeelu Schengeni riikidesse. Põhjuseks korduvad liiklusrikkumised ja tasumata trahvid.

Lõplikult sai Kabajevile saatuslikuks 29. juuli, kui Narva politseijaoskonna motopolitseinik ta kinni pidas, sest jalgpallur kihutas maanteel vähemalt 42 km/h kiiremini kui lubatud.

Ta põhjendas, et kiirustas Venemaale pere juurde. Meeskonnal oli vaba päev ning klubi lubas tal eraasjus ära käia. Paraku läks nii, et tagasi Levadia juurde ta ei jõudnudki.

Samal teemal

Esmalt veetis mees kaks päeva Narvas arestikambris ning 31. juulil saadeti riigist välja. Nii karmi karistuse ajendiks olid kaks maksmata rahatrahvi, mille põhjus oli samuti kiiruse ületamine.

Kui esialgu kaalus Levadia otsuse edasikaebamist, siis nüüd kinnitas klubi spordidirektor Sergei Pareiko ERRile, et venelasest ründajaga on leping lõpetatud.

Sel suvel värvatud ründajaga sõlmiti leping 2020. aasta lõpuni. Sportlikus mõttes on tagasilöök suur, sest kohalik üleminekuaken sulgus juulikuu viimasel päeval ning Kabajev näis kanda kinnitavat Levadia esikesktormajana. Kabajev on varem kaks korda kroonitud Eesti meistriliiga suurimaks väravakütiks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee