Emilio Ferrera.Foto: Viljar Voog
13. august 2019, 21:09

Dudelange'i peatreener: kogu austuse juures Kalju vastu, me olime paremad

Nõmme Kalju kaotas Euroopa liiga 3. eelringi korduskohtumise 15kordsele Luksemburgi meistrile F91 Dudelange'ile 0:1 ja langes koondskooriga 1:4 konkurentsist.

Seejuures mängis Kalju alates 35. minutist ühemehelises vähemuses, sest Vladislav Homutov teenis teise kollase kaardi. "Jah, arvan et see oli tähtis moment," sõnas Dudelange'i peatreener Emilio Ferrera punase kaardi kohta.

"Aga oleme ennegi mänginud vähemuses vastase vastu. Meie proovime mängida jalgpalli, kuid vastased meid häirida ja jalgpalli mängimist takistada. See oli juba kuues punane kaart meie vastu sel eurohooajal."

Enne punast ehk 11 vs. 11 vastu oli teil probleeme, sest Kalju tekitas võimalusi.
"Jah, aga kahjuks kestab jalgpallimäng 90 minutit. Ei saa võtta välja esimest 17 või 20 minutit, tuleb analüüsida tervikut.

Nad olid ohtlikud pikkade pallidega ja standardolukordades. Samuti oli nad väga agressiivsed meie keskvälja ja ründajate vastu, aga seda tuleb teha 90, mitte 20 minutit. Kogu austuse juures Nõmme Kalju vastu, me olime paremad ja läksime järgmisesse ringi."