Austraalia tennisetäht Nick Kyrgios.Foto: USA TODAY USPW / Scanpix
Kristofer Seema 15. august 2019 15:00
Cincinnati tenniseturniiri teises ringis kaotas Nick Kyrgios taaskord täielikult enesevalitsuse, kui ta pärast mängu kohtunikuga käe surumise asemel hoopis tema suunas sülitas.

Kuu alguses Washingtoni tenniseturniiri võitnud austraallane Nick Kyrgios (ATP 27.) kaotas kolmapäeva öösel toimunud mängus Karen Hatšanovile (ATP 8.) 7:6 (7:3), 6:7 (4:7), 2:6.

Kyrgiose emotsioonid keesid üle teise seti lõpus, kui ta kurtis kohtunik Fergus Murphyle, et servikell pannakse tööle liiga vara ja see sunnib teda kiirustama. 

"Palun näita mulle videot, kus Rafael Nadal ennast nii kiiresti liigutab ja ma jään vait ja ei räägi enam kunagi," raevutses Kyrgios.

Pärast teise seti kaotust jätkas austraallane Murphy kallal nurisemist kuni ta lõpuks hoiatuse sai. Seejärel läks Kyrgios riietusruumi vetsupausile, kuigi kohtunik tal seda ei lubanud, ja lõhkus seal kaks reketit.

Mängu lõpus keeldus Kyrgios kohtunikuga kätt surumast ja sülitas hoopis tema suunas.

Tõenäoliselt tuleb Kyrgiosel maksta trahvi väljaku kõrvalisel alal kahe reketi lõhkumise, kohtuniku sõimamise ja tualeti mitte kasutamise eest, kuigi ta oli seda kohtunikult palunud.