Kaia Kanep võistlustules.Foto: Victoria Jones
17. august 2019, 21:43

Kaia Kanepi on New Yorgis põhiturniirist vaid ühe võidu kaugusel (11)

Kaia Kanepi (WTA 77.) oli täna võistlustules USAs, kui suutis Bronxi WTA tenniseturniiri kvalifikatsiooni teises ringis 6:3, 6:4 alistada Mayo Hibi (WTA 210.).

Eelmises ringis Kanada tennisistist Eugenie Bouchardist (WTA 114.) 6:4, 3:6, 6:3 parem olnud Kanepi mäng algas rabedalt ning oma servigeimi hoidmine osutus väga keeruliseks. Ülipikas geimis oli kümme tasa mängu ning Hibil kolm murdepalli, ent Kaia hoidis külma närvi ja esimest geimi.

Edasi kulges sett pigem eestlanna taktikepi all ning kaks servimurret viisid ta 6:3 võiduni. Teises setis oli matš tasakaalus kuni 4:4 seisuni, mil Kanepi murdis ja seejärel oma servi hoidis, võites tunni ja 37 minutit kestnud mängu 6:3, 6:4.

Põhiturniirile pääsemiseks tuleb haapsallannal veel üle olla Nadiya Kichenokist.