Foto: Respawn Entertainment / Electronic Arts
Toimetas Sten Kohlmann 19. august 2019 11:28
Battle royale mäng „Apex Legends“ sattus hiljuti kriitikatulva alla, kui teosesse lisati kosmeetilisi esemeid, mille lahtilukustamine nõudis palju aega ning raha. Suurimate kisakõride pahameel ajas aga mõnel mängu arendajal kopsu üle maksa.

Koos kauaoodatud soolomänguga kaasnenud kostüümielemendid tekitasid Redditis ohtralt furoori, vahendab PC Gamer. Negatiivsed kommentaarid läksid aga ühele arendusmeeskonna liikmele niivõrd hinge, et temapoolsed kommentaarid muutusid ühel hetkel üpriski krõbedaks.

Viimase piirini viidud produtsent Drew McCoy sõimas mängijaid m***ideks ja s***peadeks, seejärel viskas nalja, et nad on muidusööjad ning andis mõista, et kommuun on üsnagi toksiline. 

„Olen selles valdkonnas töötanud piisavalt kaua, et mäletada aegasid, mil mängurid ei käitunud arendajatega kui totaalsed s***pead ning see oli päris tore. Ma panin toona aluse mitmele pikaajalisele sõprussuhtele,“ kirjutas McCoy.

Kui üks Redditi kasutaja nimetas mängu arendajaid rahaahneteks jobudeks, vastas McCoy talle nõnda: „Hei kõik, ma leidsin selle m***i, kellest ma enne rääkisin!“ Hiljem lisas mees, et too kaunis hüüdnimi laieneb vist kõikidele mänguritele.

Produtsendi kaitseks astus välja ka kommuunihaldur Jay Frechette, kes ütles: „See on igati okei, kui te kutsute meid valetajateks, et oleme s***a täis ja saadate meie suunas muid isiklikke solvanguid, kui me vabandame ja parandame oma mängu, aga kui me sellele viitame, oleme me lapsikud? Selge pilt.“

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

Ehh 22. august 2019 18:07
Huvitavad inimesed.Võiks ju aru saada,et mängu arendaja tahab samuti raha teenida.Ainuüksi selle mängu ülevalpidamine ja mängijatele kättesaadavaks tegemine võib maksta kümneid miljoneid ühes kuus.Ja need virisejad võiks aru saada,et need niiöelda "lollikesed" kes ostavad kosmeetilisi asju hoiavadki mängu üleva,tänu neile saavad paljud tasuta mängida.Kui mulle mäng meeldib siis olen alati paarkümmend euri panustanud lihtsalt austusest mängutegija vastu.
eksole 20. august 2019 17:50
Oleks võinud ära öelda, kuidas Electronic Arts on see rahaahne tegeliski mängu levitajana. Respawn on iseenesest väga hea töö teinud mänguga ning midagi pole ette heita, et mäng on tasuta. justnimelt see, et kogu pakett on tasuta koos uuendustega, teebki EA pahalaseks, sest kuidagi vaja teenida. Kui inimestele ei meeldi see, et nad saavad tasuta mängu nautida ja pahandavad selle peale, et tasuta mängus peab maksma AINULT välimuse pärast, mis reaalselt ei anna mitte mingit eelist, siis justnimelt need hädaldajad ongi kogu pigitilk meepotis. Üldjuhul ongi selleks pigitilgaks lapsed.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS