Auto-Moto uudised

EM-tiitlist ilma jäänud Eesti rallipaar: niisama me seda asja jätta ei taha! 

Karl Juhkami, 20. august 2019 20:17
KAHJU! Ken Torn ja Kauri Pannas võitsid hooaja lõikes küll enim rallisid, kuid jäid ühe punktiga EM-tiitlist ilma.Foto: Thomas Fenetre / Facebook @Rallyface

Eesti rallipaar Ken Torn ja Kauri Pannas (M-Sport) sai pühapäeva õhtul mõned tunnid rõõmustada ERC3 Junior sarja Euroopa meistritiitli üle. Paraku korrigeerisid kohtunikud tagantjärele esialgu võitnud Jean-Baptiste Franceschi aega, mistõttu muutus paremusjärjestus nii, et EM-sarja kokkuvõttes krooniti ühe punktiga eestlaste ees üldvõitjaks hoopis Efren Llarena ja Sara Fernandez.

Ralli teisel päeval rehvi lõhkunud Torn hoidis enne viimast katset viiendat kohta. Tiitli saamiseks pidi ta ühes Pannasega lootma, et liidrikohal kihutanud tiimikaaslane Franceschi ei mängi 25 kilomeetriga maha neljasekundilist edu. 

Viimaseks kiiruskatseks oli rallijumal kirjutanud aga stsenaariumi, mille üle oleks uhke ka Draamateatri peanäitejuht Hendrik Toompere jr. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.08.2019
M-Sport kogub tiitlita jäänud Torni aitamiseks infot: teeme üheskoos ralli ausaks mänguks
20.08.2019
Hispaanlane süüdistab Eesti rallimeest ja prantslast: nad tahtsid räpaselt mängida
19.08.2019
SELGITUS | Kuidas määratakse rallimaailmas karistusi?
19.08.2019
TWITTERI-MÖLL | „Paberil rallisõit tundub ka päris huvitav“ ehk sotsiaalmeedia avaldab ülivalusalt EM-tiitlist ilma jäänud Tornile toetust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee