Markus Poom.Foto: Martin Ahven
20. august 2019, 20:35

VÄRAVASADU! Poom, Riiberg ja Sorga tervitasid Jäägri tagasitulekut kübaratrikkidega

Jalgpalli Eesti karikavõistlustel oli suur päev Rahvaliigas mängivale Kohtla-Nõmme meeskonnale. Lilleküla staadionil kohtuti 229 pealtvaataja silme all Eesti tippklubi FC Floraga. Avapoolajal tubli vastupanu osutanud väikeklubi sai lõpuks kirja 0:12 kaotuse.

Juba kaheksandal minutil viis Herol Riiberg kodumeeskonna Flora juhtima. Kümme minutit hiljem oli sama mehe nimel juba kübaratrikk (ehk kolm väravat), esimene poolaeg lõppes seisuga 4:0. Pärast vaheaega külalised väsisid ning Flora tegi veel kaheksal korral skoori. Riiberg lõi lõpuks neli väravat, sama palju lisas ka vahetusest sekkunud Erik Sorga. Markus Poom lõi kolm tabamust ja Vlasi Sinjavski sai jala valgeks ühel korral.

Üle mitme aasta käis Flora eest ametlikus matšis väljakul legendaarne kaitsja Enar Jääger. Viimati kandis Jääger Flora särki 2015. aasta augustis.