Karl Jakob Hein.Foto: Instagram / @karljakobhein
24. august 2019, 14:06

17aastane Eesti väravavaht astus Arsenali-karjääris sammu edasi

17aastane väravavaht Karl Jakob Hein tegi eile õhtul ametliku debüüdi Londoni Arsenali U23 meeskonna eest, kui liigas tehti 2:2 viik Evertoniga.

Arsenali kodulehe teatel sündis Evertoni 2:2 viigivärav 83. minutil eestlase eksimuse järel.

Liiga kodulehe andmetel tegi Everton tolles mängus raamide vahele viis pealelööki (kokku 10), mis tähendab, et Hein tegi 90 minuti jooksul vähemalt kolm tõrjet.

Eelmisel suvel Arsenaliga liitunud Hein oli seni liigamängudes kaitsnud U18 meeskonna väravat, Premier League 2 nime kandvas U23 liigas istus ta möödunud hooajal korduvalt pingil.

Nädal ja kaks tagasi seisis ta samuti U18 meeskonna väravas. 10. augustil kaotati 1:2 Chelseale, nädal hiljem võideti 5:1 Aston Villat.