Eestlannad jäid igas elemendis veidi alla, eriti blokisFoto: cev.eu
24. august 2019, 21:00

Eesti võrkpallinaiskond sai geimi kätte, ent kaotas EMil kindlalt Horvaatiale (1)

Eesti võrkpallinaiskond kaotas Euroopa meistrivõistluste teises alagrupimängus 1:3 Horvaatiale.

Avageim oli keskpaigani üsna võrdne, kuid ometi pidid eestlannad lõpuks 18:25 alla vanduma. Teises geimis oli Horvaatia juba kindlamalt üle ning läks kohe kümne punktiga eest ära. Geimi kaotusnumbriteks olid lõpuks 17:25. Kahe gemi järel tundus, et Horvaatia on lihtsalt klassi võrra parem, aga eestlannad polnud viimast sõna öelnud.

Kolmandat geimi alustasid eestlannad aga hästi ning läksid mitmel korral korraliku eduga juhtima, näiteks 5:1, 12:8, 16:12 ja 20:16. Kuigi lõpus lasid eestlannad vastased endale ohtlikult lähedale suudeti võitluslikus geimis 28:26 võit võtta.

Neljandaks geimiks eestlannadel enam jaksu ei jagunud ning see kaotati väga kindlalt 11:25.