Ragnar Klavan.Foto: AFP/Scanpix
26. august 2019, 08:28

Kahju! Ragnar Klavani koduklubi kaotas avavoorus liiga uustulnukale

Ragnar Klavan tegi kaasa terve mängu, kuid tema koduklubi Cagliari pidi Itaalia meistriliigas alla vanduma Bresciale tulemusega 0:1. Mängu saatuse otsustas teise poolaja alguses määratud penalti.

Tasavägiselt kulgenud mängus avapoolajal skoori ei tehtud. Tõsi, ühe korra pidi kodus mänginud Cagliari palli väravast välja korjama, kuid sel puhul aitas õigluse jalule seada videokohtunik, kes määras suluseisu. Teise kolmveerandtunni alguses määrati aga külalismeeskonnale penalti, mille põhjustas karistusalas käega mänginud vahetusmees Alberto Cerri. 11 meetri trahvilöögi realiseeris 54. minutil Brescia ründaja Alfredo Donnarumma, sama mees, kelle esimesel poolajal löödud värav tühistati.

Teist hooaega Itaalias palliv Klavan viibis väljakul kõik 90 minutit. Eelmisel aastal 15. koha saanud Cagliari jagab pärast esimest vooru 17. kohta. Kaheksa-aastase vahe järel taas meistriliigasse tõusnud Brescia leiab viiendalt positsioonilt. Tabelit juhib Lazio, kes purustas avavoorus Sampdoria tulemusega 3:0.