Antoine Griezmann.Foto: SIPA/Scanpix
26. august 2019, 15:00

Taas Messita mänginud Barcelona avas liigas võiduarve

Avavoorus üllatuslikult kaotusekibedust tundma pidanud Barcelona sai eile oma mängumootori lõpuks tööle, kui Hispaania liiga teises voorus alistati Real Betis 5:2.

Kui ka selle matši alguses tundus, et Kataloonia klubi ei suuda ilma oma talismani Lionel Messita üldse mängida, siis lõpuks vormistati ikkagi kindel võit. Nabil Fekir viis Betisi 15. minutil juhtima, kuid sellele 41. minutil vastas suvine täiendus, koduse rivaali käest 120 miljoni euro eest napsatud Antoine Griezmann.

Prantslane sai teise poolaja alguses kirja ka oma teise tabamuse, seisuks 3:1 tegi 56. minutil aga 21aastane Carlos Perez. Järgnesid väravad Jordi Albalt ja Arturo Vidalilt. Lõppseisu vormistas Betisi tipuründaja Loren Moron.

Avavoorus kaotanud tiitlikaitsja tõusis võiduga liigatabelis üheksandaks, juhib täisedu 6 punktiga Sevilla. Säärevigastust raviv Lionel Messi osaleb küll juba treeningutel, kuid pole palliplatsile naasmiseks veel valmis.