VAHVA! Suurturniiriks valmistuvad Eesti vutinoored said jagu Rootsist

Ohtuleht.ee, 27. august 2019, 21:25
Eesti noortekoondis alistas Rootsi.Foto: EJL
EM-finaalturniiriks valmistuv Eesti U17 jalgpallikoondis võõrustab sel nädalal Rootsi eakaaslasi. Täna TNTK staadionil toimunud avavaatuses jäid eestlased 0:1 kaotusseisu, kuid võitsid lõpuks mängu 3:1.

Rootsi alustas mängu hästi ning nõelasid esimesena, kui 12. minutil kaotasime oma kolmandikul palli ning Ludvig Nåvik viis suurepärase kauglöögiga külalised juhtima.

Eesti läks mängu juhtima avapoolaja viimasel minutil, mil Daniil Tarassenkovi hea tegutsemise järel jõudis pall karistualasse ning Taaniel Usta täpne löök tõi tabloole 2:1 seisu.

Eesti jätkas teist poolaega sealt, kus esimene pooleli jäi – 50. minutil tegutses vasakul äärel teravalt Kuraksin, kes liikus trahvikasti ja viis hea löögiga koondise juba kahe väravaga juhtima. Seejärel oli lähiminutitel mõlemal meeskonnal võimalusi, kuid korra tegi hea topelttõrje meie väravasuul seisnud Georg Mattias Lagus ning meie üks parimaid šansse langes Tarassenkovile, kes Kuraksini poolt teele saadetud tsenderduse napilt esimesest postist mööda lõi.

Kaks meeskonda lähevad TNTK-l taas vastamisi neljapäeval, 29. augustil kell 17. Pääsmed on müügil Piletilevis.