Meistrite liiga alagrupiturniiril saab sel hooajal näha tulihingelisi Crvena svezda fänne.Foto: AP/Scanpix
28. august 2019, 08:34

VIDEO | Belgradis algasid võidupidustused, šveitslastele lauldi „Auf Wiedersehen“

Eile kindlustasid kolm klubi pääsu jalgpalli Euroopa Meistrite liigasse. Kõige suurem pidu läks lahti Belgradis, kus kohalikule Crvena zvevdale piisas 1:1 viigist Berni Young Boysi vastu.

Paari eel oli kihlveokontorites selge favoriit Young Boys, ent serblased said avamatšis võõrsilt väärtusliku 2:2 viigi.

Kordusmatšis läks Zrvena zvezda 59.minutil Aleksa Vukanovici väravast juhtima, mis tähendas, et šveitslastel oli vaja nüüd kindlasti vähemalt kahte väravat. 81.minutil lõigi kodumeeskonna leegionär El Fardou Mohamed Ben Nabouhane õnnetu omavärava, kuid rohkem tabamusi ei sündinud ning alagrupiturniiril näeme kirglikke fännide poolest tuntud Crvena zvezdat.

Tulihingelised poolehoidjad saatsid šveitlased tuttavate sõnadega koju. Terve staadionitäis rahvast karjus multikeelsele šveitsile saksa keeles „Auf Wiedersehen“ (nägemist – toim.).

Teistes paarides oli pinget vähem. Edasi pääsesid kreeklaste Olympiacos, kes alistas võõrsil 2:1 FC Krasnodari (koondtulemus 6:1) ning Zagrebi Dinamole piisas võõrsil 1:1 viigist Trondheimi Rosenborgi vastu (koondtulemus Dinamole 3:1).