FC Flora vs Nõmme Kalju Foto: Erki Parnaku
28. august 2019, 21:22

Eesti jalgpalli meistrivõistluste vooru põnevusduellis leppis FC Flora 1:1 viiki Nõmme Kaljuga.

Matš algas mõlemalt poolt üsna kompavalt ning esimese 45 minutiga jäidki väravad löömata. Tõsi, avapoolaja lõpus lõid kired lõkkele: Flora värava lähistel tekkis mängijate vahel väike kähmlus. Gert Kams ning Vladimir Avilov said kollase kaardi, kuid sellega olukord ka lõppes.

Teisel poolajal muutus mäng veidi lahtisemaks ning koduväljakul pallinud Flora jõudis ruttu sihile. 49. minutil pääses Kams karistusalast löögile, jala sai aga  vahele Sander Puri, kes palli oma väravasse suunas.

Kalju aga ei murdunud ning veidi enne matši lõppu suudetigi viigipunkt välja võidelda. Külaliste värava lõi 81. minutil Vladislav Homutov, juuli lõpus tiimiga liitunud ukrainlasele oli see esimene tabamus.