Tennis

VIDEO | KAHJU! Kaia Kanepi teekond US Openil lõppes teises ringis 

Toimetas Karl Juhkami, 30. august 2019, 08:14
Kaia Kanepi. Foto: AFP/Scanpix
Eesti teise reketi Kaia Kanepi (WTA 82.) teekond tänavusel US Openil lõppes juba teises ringis, kus haapsallanna pidi tunnistama maailma 23. reketi Donna Vekici 7 : 5, 6 : 3 paremust. 

Avageimis oli Kanepi see, kes esimesena murdega peale sai, minnes 3 : 1 juhtima. Paraku ei suutnud ta pärast seda kahel korral oma pallingut hoida ning leidis ennast 3 : 4 kaotusseisust. 

Samal teemal

Kanepi suutis aga mängu tagasi tulla, taas horvaadi servi murda, ning tabloole 5 : 5 viigi manada. Seejärel suutis Vekic eestlanna pallingu taas läbi hammustada ning avasett kuulus vastasele 7 : 5. 

Teises setis murdis Vekic Kanepi teise pallingu ning läks 2 : 1 ette. Kuuendas geimis oli Kanepil kasutada küll kolm murdepalli, kuid horvaat suutis oma pallingut hoida ning purjetas lõpuks 6 : 3 seti- ning 2 : 0 mänguvõiduni. Kohtumine kestis tund ja 34 minutit. 

Kanepi lõi kohtumises 5 serviässa Vekici 2 vastu, topeltvigu tegid mõlemad 3. Esimese servi õnnestumise protsent oli selgelt eestlanna kasuks (64% - 50%). Üheksast murdepallist suutis Kanepi realiseerida vaid kaks, Vekic omakorda 11st 5. 

 Järgmises ringis ootab Vekicit eest kasahh Julia Putintseva (WTA 39.). 

Matši tipphetked:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee