SAATUSLIK HETK: Jannik Vestergaard võidab õhuduellis Unitedi keskkaitsjaid. Foto: Imago Sport / Scanpix
31. august 2019, 17:14

Manchester United kaotas kolmandat mängu järjest punkte

Kui Manchester Unitedi jalgpalliklubi Inglismaa kõrgliiga avavoorus Londoni Chelsea võrku neli vastuseta väravat virutas, hõiskasid Punaste Kuradite fännid, et nende lemmik on tagasi. Kolm vooru (loe: kaks viiki ja üks kaotus) hiljem on poolehoidjate rõõmukarjed kohati asendunud juba ahastushõigetega.

Premier League'i neljanda vooru avalahingus sõitis United külla Southamptonile. Kohtumine St Mary's staadionil algas Ole Gunnar Solskjäri hoolealuste jaoks hästi, kuna juba kümnendal minutil viis Daniel James nad 1:0 juhtima.

Teise poolaja alguses viigistas Jannik Vestergaard aga mänguseisu 1:1-le.

73. minutil jäi Southamptoni veel kümnekesi, kuid alles jäänud pallurid suutsid Unitedi rünnakulaviinile vastu pidada ning tänutäheks kirjutas kodumeeskond endale liigatabelisse juurde ühe viigipunkti.