Nõmme Kalju mängijad väravat tähistamas. Foto: Martin Ahven
31. august 2019, 22:22

Nõmme Kalju pidi esikolmiku kannul püsimiseks nägema ränka vaeva (1)

Tartu Tammeka oli jalgpalli Eesti meistriliiga 27. voorus Nõmme Kalju vastu lähedal suurüllatusele, kuid valitsev Maarjamaa meister naaseb heade mõtete linnast siiski 2:1 triumfi ning kolme võidupunktiga.

Tammeka läks koduplatsil kohtumist juhtima 41. minutil, kui Tristan Koskori ja Patrick Genro Veelmaa suurepärase eeltöö realiseeris väravaks tartlaste kapten Tauno Tekko.

Võimalusterohkes mängus nõelas järgmisena Kalju, kes seadis Vladislav Homutovi 61. minuti tabamusega jalule viigi. Kümmekond minutit hiljem kindlustas nõmmekatele 2:1 võidu keskkaitsja Mikk Reintam.

Päeva teises kohtumises oli Narva Trans võõral väljakul 3:0 üle Tallinna Kalevist. Piirilinnaklubi tabamuste eest hoolitsesid Aleksandr Zakarliuka, Joseph Saliste ja Julius Kasparavicius.